Vnitřní prostor ofenzivní řady a široký přijímač jsou otázky

0
Vnitřní prostor ofenzivní řady a široký přijímač jsou otázky

Není to žádná velká věda vidět zjevné problémy s Clemsonovým fotbalovým útokem. Po roce 2021 jsou otázky na rozehrávače samozřejmé a kromě toho lidé obecně tíhnou k útočné linii, a zejména k vnitřní části útočné řady.

Náš přítel, Jason Priester z AllClemson.com byl nedávno v televizi Marka Rogerse a za moje peníze uhodil hřebík na hlavičku, když mluvil o obojím.

Všichni víme, že DJ Uiagalelei se trápil, ale také strávil značnou část sezóny tím, že se vyhýbal obráncům, kteří se k němu odblokovali, a potýkal se s přijímači, kteří v sezóně zahodili 27 přihrávek, některé z nich byly obrovské propady, které mohly změnit alespoň jednu ze tří Clemsonových. prohry ve výhru.

Jason řekl věci, na které většina z nás myslela. The útočná linie a široké přijímače jsou obrovské otazníky směřující do roku 2021.

Dalším zajímavým aspektem výše uvedené diskuse bylo, kde byla vina připisována za výkon širokých přijímačů jako skupiny. Jeden host z toho vinil quarterbacka, kde hostitel a Jason byli více nakloněni svalit vinu na místo, o kterém si myslím, že by to mělo být – samotné wide receivery, včetně výše zmíněných dropů a špatného blokování jako skupiny, které jsem podrobně popsal dříve.

Každý ví, že quarterback si zaslouží vinu, ale nemůže za to, že minul bloky od wide receiverů. Pokud se podíváte na jejich statistiky, jistě, byli by lepší s lepší hrou quarterbacků, myslím, že to každý uznává.

Jde o to, že musí hrát také lépe a neměli by se zbavovat odpovědnosti za útočnou hru.

DJ Uiagalelei nesl velkou část viny za ofenzivní vystoupení v roce 2021, ale bylo toho hodně

Řekl jsem to mnohokrát – obviňování je dost.

V ofenzivní lajně jsem poslouchal Jasona dost na to, abych věděl, jestli má otázky ohledně vnitřku ofenzivní lajny, já taky. Samozřejmě jsem je měl před zhlédnutím videa, ale to jen potvrzuje, růstové bolesti u této skupiny, zejména na začátku sezóny.

I když všichni doufáme, že z Willa Putnama vyroste dobrý centr, doufat, že se to stane na snapu 1 hry 1, se nezdá být moudrá sázka.

Dobrou zprávou pro Clemsona je, že na to musí přijít tři hry, než to výlet do Winston-Salem promění v realitu.

podobné příspěvky

Leave a Reply