Vedoucí představitelé Credit Pac-12, staví na pevnou frontu | Názor

1
Vedoucí představitelé Credit Pac-12, staví na pevnou frontu |  Názor

Musíš to předat Pac-12.

Od té doby, co USC a UCLA shodily bombu z 30. června, že opouštějí manželství kvůli více penězům a blingu, zbývajících 10 týmů prokázalo silnou solidaritu v tom, že držely pohromadě, ať se děje cokoli.

V zákulisí se toho může odehrávat mnohem více s kontakty třetích stran, které testují vody, aby zjistili, zda zbývající lidé chtějí skočit z lodi. Ale přes žádný autoritativní hlas, který na desce mluví, takovou trhlinu nenajdete. Zdá se, že tomu tak není.

To je obdivuhodné.

Pokud to vydrží, je to opravdu mimořádné.

A to je dobrá zpráva pro zbývající týmy – pokud mohou držet pohromadě.

Opravdu bych rád věděl, jestli Oregon a možná i Washington požadují další kousek koláče, pokud tato liga zůstane pohromadě. A pokud ano, co to udělá se stabilitou?

Mít prezidenty ligy a atletické ředitele, aby zůstali na stejné vlně, nasadili stejnou tvář a pak si v dobách, jako je tato, navzájem záda, je, no, historické.

Nejméně jeden učenec Pac-12, Jason Scheer, který zastřešuje Arizonu, se bojí důvěřovat této jednotné frontě. Řekl, že rozhovory mezi členy ligy jsou často falešné – stačí se podívat na USC a UCLA.

S 30denním obdobím vyjednávání, které se minulý týden uzavřelo, nebyly žádné významné zprávy o rozšíření konference. Můžete očekávat, že tomu tak bude, dokud Velká desítka nedokončí svou revizi své hodnoty s mediálními partnery, což by podle komisaře Kevina Warrena mohlo být na prvním ročníku školní fotbalové sezóny v září.

Zjistili jsme, že Velká desítka pracuje na tom, co by mohla být výplata 1,2 miliardy dolarů ročně pro její ligu 16 týmů. To je monumentální množství peněz za udělení práv na konferenci a nastaví nový standard.

publicista CBSsports.com Dennis Dodds se objevil na 365 Sports tento týden a odhalil, že žádný ze zbývajících týmů Pac-12 nepřidá potřebnou hodnotu (80 až 100 milionů dolarů) pro zvážení ve Velké desítce. Řekl, že největší domino, na které všichni čekají, je, jestli Notre Dame zůstane nezávislá nebo přijme stálé pozvání do Velké desítky.

“Jakmile budeme vědět, jak to dopadne, určí to, co dělají ostatní ligy,” řekl Dodds.

Kvůli tomu jsou školy Pac-12 zdrženlivé, pokud jde o podepsání udělení mediálních práv na libovolně dlouhou dobu, protože se diskutuje o možnostech ligy po 30. červnu, řekl Dodds.

Mezitím mezi médii a fanoušky spojenými s Big 12 a Pac-12 vypukla skutečná psí rvačka.

Je to ošklivé.

Na levém pobřeží jsme měli četné sloupky, tweety a příběhy od zkušených reportérů Pac12 Jona Wilnera (Mercury News), Oregonský rozhlasový moderátor a blogger John Conzano, a Stewart Mandel z The Athletic mají profesionální „hlas“ správců Pac-12. Obhajovali, vysvětlovali, sestřelovali kritiku, a publikoval to, co by se dalo považovat za firemní linku.

Použili své zdroje k odhalení nějaké pro-Big 12 střílel na Pac-12 ze všech stran, od procent návštěvnosti stadionu po mediální hodnocení.

Jen několik dní po novém komisaři Velké 12 Brett Yormark převzal za Bob Bowlsbyoficiální twitterový účet Big 12 kontroval tweetu o účasti v lize od Wilnera svými vlastními čísly.

Pak tu máte Scheera, vydavatele a hlavního redaktora Wildcat Authority, webové stránky 247sports, který se ocitl v ohnivé bouři, když oznámil, že se konala „schůzka“ ohledně týmů Pac-12, které se připojily k Big 12.

Wilner a Conzano toto tvrzení okamžitě vyvrátili. Poté oznámili, že spolu dělají podcast – každý je vítán.

Scheer byl zastřelen Conzanem, který zpochybnil jeho zprávy. Scheer zase zaútočil na Conazna kvůli jeho zprávě, že žádní atletičtí ředitelé Pac-12 neobdrželi nejnovější údaje o ocenění od ESPN.

Tohle je miska s popcornem.

Všechny žvýkačky stranou-gymshow stranou, všichni čekáme na oficiální a konkrétní zprávy od univerzitních prezidentů o budoucnosti lig, které nejsou SEC a Big Ten.

Ale letošní léto bylo zábavné, že?

George Kliavkoff, komisař konference Pac-12, odešel, hlavní přidružený komisař Merton Hanks, uprostřed, a sportovní ředitel Stanfordu Bernard Muir kladou otázky médiím během zahájení mediálního dne Pac-12 NCAA v pátek 29. července, 2022 v Los Angeles.

Damian Dovarganes, Associated Press

podobné příspěvky

Leave a Reply