Nedůvěryhodná povaha VGK to nakonec dožene, říká Allan Walsh

1
Nedůvěryhodná povaha VGK to nakonec dožene, říká Allan Walsh
(Foto tweetoval Allan Walsh, agent Marc-Andre Fleury)

Jedním ze společných témat, které v posledních několika sezónách víří kolem Golden Knights, je koncept loajality. Ve skutečnosti je to v případě VGK nedostatek loajality, ale rozumíte tomu.

V neohrožené snaze vylepšit tým za každou cenu museli Golden Knights během cesty učinit několik obtížných rozhodnutí. Je snadné jim zatleskat za chuť, která chybí mnoha front officem po celé lize, ale bublající podtón překračování nepsané hranice mezi hokejovým byznysem a týráním lidí začíná být nezaměnitelný.

Vegas se k vám chová skvěle, dokud ne. Přešli z týmu příležitostí, „zlatých nezbedníků“ nebo čehokoli jiného, ​​do „říše zla“. Myslím, že dokud budou vyhrávat, budou se vyhýbat problémům, ale pokud prohrají sezónu, dejte si pozor. –Anonymní agent NHL pro The Athletic

Bohužel Golden Knights loni přestali vyhrávat a nepříliš anonymní agent si myslí, že by je to v postupu mohlo začít kousat.

Ve Vegas není žádný hráč v bezpečí. Několik hráčů nyní poznamenalo, že žádný hráč není v bezpečí. Koberec lze kdykoli vytáhnout zpod vás, a pokud se to stane Marc-Andre Fleurymu, věřte mi, že se to může stát komukoli. Někteří hráči se nakonec rozhodnou hrát v tomto prostředí a je jim to jedno, ale jiní hráči ocení, že jsou na místě, kde existuje pocit loajality, stability a uznání, který jde oběma směry. –Allan Walsh v podcastu Agent Provocateur

Nyní, když se Golden Knights oficiálně zbavili všech Walshových klientů, nezdráhá se veřejně sdílet své pocity ohledně toho, jak Vegas funguje.

Existuje mnoho hráčů, kterým majitelé, GM slíbili, že „tady odejdeš do důchodu, jsi rodina, miluji tě jako syna“. A pak o rok později se obchoduje a je to jako “no dobře, nechtěl jsem to dělat, je to obchod.” Pojď. –Walsh v podcastu Agent Provocateur

Samozřejmě, Reilly Smith znovu podepsal zdlouhavou smlouvu s Golden Knights tuto offseason a Alec Martinez, Robin Lehner a Alex Pietrangelo také v posledních 24 měsících, což naznačuje drsnou povahu toho, že Vegas nyní vítězí. odradil hráče od toho, aby zůstali až do tohoto bodu.

Otázkou však zůstává budoucnost.

Budou Golden Knights i nadále schopni přitahovat špičkové volné hráče jako v minulosti? A pokud ano, budou nuceni v tomto procesu nadále rozdávat oslabující doložky o zákazu pohybu/neobchodování?

Nejnovější hlavní trenér podepsal pětiletou smlouvu, nejdelší v historii VGK, pravděpodobně z velké části kvůli ochotě týmu přejít od trenérů na zem. Nicméně, veřejně by to nepřiznal při jeho úvodní tiskové konferenci.

Je to téma, které v dohledné době nezmizí a určitě nezmizí, pokud ano GM to stále neprovokuje v lisech.

Je těžké tvrdit, že to do této chvíle vůbec ovlivnilo Golden Knights, ale když mocné hlasy neustále tlačí příběh, je nemožné uvěřit, že se to někdy v blízké budoucnosti nestane.

podobné příspěvky

Leave a Reply