Jak se stát Ohio musí zlepšit, aby měl v roce 2022 lepší obranu

1
Jak se stát Ohio musí zlepšit, aby měl v roce 2022 lepší obranu

Ohio State se tím nijak netajil, hlavním cílem offseason bylo zlepšit obranu. To byl, v myslích většiny lidí, důvod, proč Buckeyes nezískali pátý titul ve Velké desítce v řadě nebo se ve třetím po sobě jdoucím College Football Playoff neobjevili.

Tato offseason, hlavní trenére Ryan Day provedl změny a vyměnil téměř všechen svůj obranný štáb v čele s novým obranným koordinátorem Jim Knowles který přináší svůj úspěšný plán ze státu Oklahoma. Minulý týden na Big Ten media days, Day řekl, že očekává obranu v top 10 a upřesnil to po prvním dni podzimního tábora ve čtvrtek.

“‘Proč bys říkal, že to musí být 10 nejlepších obrana?” zeptal se Day řečnicky. “Neříkám, že to tak musí být.” Jen říkám, že to je očekávání… Chceme být nejlepší v zemi v tom, co děláme, a měli bychom za to nést odpovědnost. To je cíl. To je to, na čem pracujeme, abychom zajistili, že se tak stane.“

Buckeye Nation by rád viděl, jak Scarlet a Grey v roce 2022 udělali velký skok a stali se top 10 obranou. Fanoušci státu Ohio by však přijali kroky správným směrem a jasné známky toho, že tato obrana dělá pokroky, protože stará „obrana vítězí“. mistrovství“ není v dnešním fotbale vždy pravdivé.

Ale co to znamená? Cílem Buckeyes je vyhrát velkou desítku a vrátit se do play-off se zaměřením na vítězství v národním šampionátu. Bucknuts se již podíval na to, jak moc je potřeba zlepšit obranu Scarlet and Grey letos, vzhledem k tomu, co od útoku očekáváme, abychom těchto cílů dosáhli. Co ale znamená vylepšenou obranu státu Ohio?

“Musíte zastavit útěk,” řekl Day na Big Ten media days. “A jistě, v loňském roce bylo pár zápasů, které jsme nedohráli, a musíme to udělat.”

To může být pro někoho překvapením. Jak většina fanoušků Buckeye ví poté, co se o tom všem mimo sezónu dozvěděli, Scarlet and Grey se loni umístili na 59. místě v zemi v celkové obraně, inkasovali 372,6 yardů na zápas, ale byli 28. celostátně proti běhu, což umožnilo 126,77 yardů na zápas. , takže to není tak hrozné.

To však představuje pokles oproti předchozím dvěma sezónám, kdy byl stát Ohio jedním z 10 nejlepších týmů v univerzitním fotbalu při zastavení běhu. Obrana Buckeye z roku 2021 umožnila v průměru 283 rushing yardů a celkem devět touchdownů při jejich dvou prohrách s Oregonem a Michiganem. Snížení těchto čísel zpět blíže k průměru Scarlet and Gray – stát Ohio umožnil 11 rychlých přistání po zbytek roku – pravděpodobně znamená neporaženou sezónu pro stát Ohio.

“Mnoho z toho souvisí s technikou, hodně se musí dělat schéma, hodně to souvisí s tvrdostí,” řekl Day.

„Skupina kluků, kteří běží k míči a vyhazují do povětří hru v zadním poli s asi 10 kluky, kteří po sobě skákají nahoru a dolů s velkou energií, velkou vášní, velkou sebedůvěrou. To je to, co chceš. Kluci hrají tvrdě, se skvělou úrovní padů a vyklepávají z lidí sakra, tak by měl vypadat defenzivní fotbal. Něco z toho jsme viděli letos na jaře.”

Zatímco zastavení běhu je zásadní pro jakoukoli obranu, Buckeyes určitě musí udělat velký krok vpřed v bránění přihrávky. The Scarlet and Grey se v roce 2020 umístil na 122. místě v zemi, což umožnilo 304 průchozích yardů na hru, a na celostátním čísle 96 v roce 2021, což umožňuje 245,8 yardů na hru.

Středoškolák z Ohio State byl v minulé sezóně spíše nezkušený, se skutečným prvákem Denzel Burke a prvním rokem startující Cameron Brown (utržený z Achillovy slzy) vede v oblasti snapů na cornerbacku. Bezpečnost Ronnie Hickman také zahrál první velké snímky své kariéry ve třetím ročníku a ve třetím ročníku druhého ročníku Bryson Shaw musel po zranění nohy nastoupit do startovní role Josh Proctor v týdnu 2.

Očekává se, že v této sezóně budou startovní pojistky Buckeyes zahrnovat vracejícího se Hickmana jako nastavovače (volná bezpečnost), zdravý Proctor at Bandit (bezpečnost na hranicích) a přestup do státu Oklahoma Tanner McCalsiter, který začal pod Knowlesem poslední dva roky a hrál za nikl.

“Také mají další rok zkušeností s některými z těchto kluků, kteří možná nehráli tolik rok předtím, nyní se všichni vracejí,” řekl Day. „Ať už jde o kluky z druhého ročníku, ze třetího ročníku nebo ze čtvrtého ročníku, když se podíváte na ten (zahajovací) zápas Minnesoty, neměli mnoho herních zkušeností. Když teď jdeme do této (první) hry, je to zcela nové pole.“

Day je přesvědčen, že Knowles provede správné změny v obraně, jak proti přihrávce, tak proti běhu, aby se skupina dostala blíže tam, kde má být. Během svého působení ve Stillwater, Knowles posunul obranu Cowboys z celkového 112. místa na 4. místo v zemi. V minulé sezóně byl stát Oklahoma 5. obranou v zemi proti běhu a 37. proti přihrávce.

The Scarlet and Grey se nemusí v knihách rekordů ohlížet příliš daleko, aby našli obranu, která udělala podobný skok, v jaký doufají v roce 2022.

V roce 2018 se stát Ohio umístil na 71. místě v zemi v celkové obraně. Day provedl změny v kádru, zejména v náboru Jeff Hafleypřetvořit věci a skončil rok 2019 jako nejlepší statistická obrana v zemi. Bohužel pro Buckeyes, Hafleyho úspěch mu dal příležitost stát se hlavním trenérem na Boston College a po jediné sezóně opustil program Scarlet and Grey.

Co dalšího čeká Buckeyes? Ujistěte se, že jste v obraze – věnujte pět sekund a zaregistrujte se do našeho ZDARMA Buckeyes newsletter Nyní!

Chcete nejnovější informace a novinky o Buckeyes? Vyzkoušejte naši 7DENNÍ ZKUŠEBNÍ ZKOUŠKU ZDARMA A STAŇTE SE BUCKNUTS ODBĚRATELEM!

„Měli jste tým, který měl opravdu dobré, mladé talenty, které získaly zkušenosti rok předtím, v tom roce přišel nový styl a systém obrany,“ řekl Day o roce 2019. „Tak trochu vidíte ty dvě věci jít spolu.”

Očekávat v této offseason stejný druh vylepšení, které Scarlet and Grey provedli před rokem 2019, by bylo skvělé, ale vyžaduje to hodně. Ta obrana státu Ohio měla v prvním kole draftu NFL tři výběry, dva z nejlepších tří výběrů, a byla spíše anomálií než barometrem toho, jak se může obrana rok od roku zlepšovat. Ale zlepšení je třeba udělat.

Buckeyovi vědí, co je potřeba opravit, a Day to udělal.

“Teď to musíme dát na hřiště,” řekl hlavní trenér.

podobné příspěvky

Leave a Reply