Fantasy Football Rankings 2022: Breakouts od nejlépe hodnoceného modelu, který završil velký rok Jaylena Waddlea

2
Fantasy Football Rankings 2022: Breakouts od nejlépe hodnoceného modelu, který završil velký rok Jaylena Waddlea

Bývalý Browns quarterback Baker Mayfield se připravuje na svůj pátý rok v NFL, ale v této sezóně to bude s novým týmem. Mayfield získal Panteři poté, co se Browns rozhodli jít dál. Nyní bude pracovat po boku wide receiverů DJ Moorea a Robbieho Andersona. Mayfield však pravděpodobně potřebuje, aby byl hvězdný running back Christian McCaffrey zdravý, pokud ho lze považovat za jednoho z potenciálních útěků ve fotbale Fantasy 2022.

Pokud McCaffrey může zůstat zdravý po celou sezónu, má Mayfield hodnotu jako jeden z vašich fotbalových tipů Fantasy 2022 a kam byste ho měli zařadit ve svém žebříčku Fantasy fotbalu 2022? V tomto systému by měl získat větší objem přihrávek, ale dokáže poprvé ve své kariéře hodit více než 4000 yardů? Než sestavíte strategii návrhu fotbalového fantasy pro rok 2022, určitě se podívejte na fotbalové cheaty Fantasy 2022 z osvědčeného modelu počítače na SportsLine.

Loni to model SportsLine přesně předpověděl Delfíni nováček wide receiver Jaylen Waddle byl dramaticky podceňován. Byl draftován přibližně ve stejnou dobu jako příjemci jako Corey Davis, Tyler Boyd a Will Fuller, ale model předpovídal, že Waddle všechny předčí a bude klíčovým průlomem pro fotbalové sestavy Fantasy. Výsledek: Waddle dal dohromady silnou přijímací linku 104-1015-6 a byl nejlepším přijímačem Fantasy 20.

Stejný model má prokazatelné zkušenosti s poskytováním tipů pro Fantasy fotbal, také identifikuje AJ Browna jako spícího v roce 2020 a hráče jako Julio Jones a JuJu Smith-Schuster za loňskou sezónu propadly Fantasy fotbalu. Navíc se tomu říká minulí fotbaloví spáči Fantasy jako Derrick Henry v roce 2019, Christian McCaffrey a Alvin Kamara v roce 2018 a Davante Adams v roce 2017. Kdokoli, kdo spoléhal na hráče, jako jsou tito, se ucházel o svůj ligový titul.

Model je poháněn stejnými lidmi, kteří generovali projekce pro všechny tři hlavní Fantasy weby, a minulou sezónu porazil lidské experty, kdy byl velký rozdíl v hodnocení. Projekce se aktualizují několikrát denně, takže vždy dostanete ty nejlepší rady pro fantasy fotbal.

Nyní společnost SportsLine simulovala celou sezónu NFL 10 000krát a vydala svůj nejnovější žebříček Fantasy fotbalu pro rok 2022 spolu se spoustou pražců, útěk a krachů. Vydejte se na SportsLine, abyste je viděli.

Nejoblíbenější fantastické fotbalové novinky roku 2022

Jeden z úlomků Fantasy fotbalu 2022, který model předpovídá: Broncos utažený Albert Okwuegbunam. Mohl by být jedním z fotbalových úlovků Fantasy v roce 2022 poté, co několik změn mimo sezónu pracovalo v jeho prospěch. Třetí ročník by měl převzít výchozí roli po odchodu Noaha Fanta a jeho hra rozehrávače se výrazně zlepšila akvizicí Russella Wilsona.

Široké přijímače Jerry Jeudy a Courtland Sutton budou požadovat svůj podíl na terčích, ale Wilson rád rozhazuje míč kolem sebe. Ostřílený zadák také ukázal, že v červené zóně rád hází do úzkých, což dává Okwuegbunamovi další výhodu. V minulé sezóně zachytil ve 14 zápasech 33 přihrávek na 330 yardů a dva touchdowny, ale jeho produkce je nastavena na raketový vzestup poté, co odstartoval pouze šest z těchto zápasů.

Další průlom, který zjistil fotbalový žebříček SportsLine Fantasy 2022: Sokoli běží zpět Tyler Allgeier. Falcons by měli mít v Allgeieru pocit, že mají vykuleného záda, kteří umí běhat s tvrdostí a přispívat v rozehrávce. Allgeier nebyl v minulé sezóně požádán, aby chytil mnoho přihrávek v útoku BYU, ale 28 z nich natáčel na 199 yardů.

Hlavní trenér Arthur Smith sestavil talentované mladé jádro ofenzivních hráčů, kteří míří do své druhé sezóny u kormidla, a zdá se, že Allgeier je považován za stavební kámen do budoucna, a proto si ho model cení výše než ostatní draftovaní před ním. jako James Robinson, Melvin Gordon a Kenneth Gainwell.

Jak najít osvědčený žebříček Fantasy fotbalu 2022

SportsLine je také extrémně vysoko na překvapivém quarterbackovi, o kterém ani nepřemýšlíte, že by vás vzal v prostředních kolech draftů 2022 Fantasy football. Tento quarterback je uveden jako šokující top pětice před superhvězdami jako Patrick Mahomes a Lamar Jackson. Kdo to je, a žebříček Fantasy fotbalu 2022 pro každého hráče můžete vidět pouze na SportsLine.

Na které body Fantasy Football 2022 byste se tedy měli zaměřit? A který QB šokuje NFL výkonem v první pětce? Navštivte nyní SportsLine a získejte cheaty na Fantasy Football 2022 pro každou jednotlivou pozici, vše z modelu, který nazval obrovskou sezónu Jaylen Waddlea zjistit.

podobné příspěvky

Leave a Reply