Boston Bruins podepsal Prospect Harrison smlouvu na základní úrovni

0
Boston Bruins podepsal Prospect Harrison smlouvu na základní úrovni

Boston Bruins rozšířili svou dlouhodobou hloubku středu podepsáním tříletého vstupního kontraktu s 19letým potenciálním centrem Bretta Harrisona.

Tříletá dohoda činí 859 167 $ za sezónu za bývalou volbu ve třetím kole draftu NHL 2021.

6 stop-2, 185 liber Harrison bruslil v 65 zápasech OHL s Oshawa Generals a skončil s 27 góly a 34 asistencemi za 61 bodů. Rodák z Londýna a Ontaria přidal v šesti zápasech play off OHL čtyři góly a tři asistence za sedm bodů.

Harrison měl minulý měsíc docela slušný vývojový kemp Boston Bruins, ale opravdu se ukázal se svou tvorbou a dovednostmi uprostřed scrimmage nastavení na konci týdne. Vše, co bylo řečeno, je ještě hodně ve vývoji jeho hry, než se pravděpodobně příští měsíc stane součástí bostonského tréninkového kempu pro nováčky a turnaje Prospect Challenge.

S Harrisonovým podpisem je absolutně zajímavé načasování vzhledem k určité současné nejistotě na pozici centra Bostonu Bruins jak v krátkodobém, tak absolutně v dlouhodobém horizontu. Očekává se, že se Patrice Bergeron vrátí alespoň na jednu další sezónu jako kapitán Bruins pro sezónu NHL 2022-23, ale sedmatřicetiletý hráč nepodepsal smlouvu NHL, která je považována za jednoletou a motivační. když podepíše.

Podobně se také mluví o Davidu Krejčím, že se vrátí do Bostonu Bruins na roční smlouvu poté, co minulou sezónu strávil hraním v České republice, ale ani on zatím smlouvu nepodepsal. Oba centri patřili k velkému kontingentu Boston Bruins, minulý i současný, který se minulý víkend ukázal v Itálii Tuukka Rask’s skvělá evropská svatba.

Nově získané centrum Pavel Zacha je také nepodepsaný do tohoto bodu poté, co za něj Bruins minulý měsíc vyměnili Erika Haulu a 24letého pivota čeká 11. srpna arbitráž s B, pokud se jim nepodaří uzavřít smlouvu předem. Don Sweeney se zmiňoval o Zachovi, bývalém výběru 10 nejlepších v prvním kole, který se započítával do dlouhodobého obrazu Boston Bruins na centrální pozici, ale bylo to založeno na tom, že obě strany dospěly k takovému druhu smlouvy, která by to všechno umožnila. proveditelný.

“Cítím, že tam je růst a potenciál, který se posouvá kupředu.” Doufáme, že se nám podaří najít dohodu s tím, že bude součástí organizace nyní i dál, to se teprve uvidí, jak dlouho to bude,“ řekl Don Sweeney z Pavel Zachakterý ve skutečnosti už posledních pár let bydlí v Bostonu. „Prostě jsem cítil, že je to pro tuto chvíli příležitost a potenciálně se posunout vpřed. Identifikovali jsme hráče, který se hodí do naší organizace a jsme nadšeni.

„Je více než pohodlný hrát na všech třech pozicích a být produktivní. Myslím, že se považuje za centra a je nadšený, že se připojí k Boston Bruins. Po cestě je určitě středem. Myslím, že nám to pomůže, když se nám podaří najít termín a dohodu.“

podobné příspěvky

Leave a Reply